מהן ההתמחויות של עורכי דין לתאונות דרכים

רבים מחפשים עורך דין שייצג אותם בתיק של תאונות דרכים ולא מודעים שלא כל עורך דין הוא מתאים לייצוג בתיקים כאלה ואילו שרק המומחים כמו בכל תחום יוכלו להציע עבורו את הפיצוי המקסימלי המגיע לו על פי חוק הפלת"ד.

עורך דין המתמחה בתאונות דרכים הינו עורך דין שהבנתו בתחום הנזיקין היא כמעט כמו של רופא רק שסמכותו הרפואית איננה זהה, הידע שלו בתחום זה מהווה יתרון עצום על עורכי דין המתעסקים בתחומים אחרים כמו מקרקעין, מיסוי וכדומה.
כמו שלא הייתם הולכים לרופא כללי על בעיות מסובכות בראייה או בשמיעה חלילה כך מומלץ שלא לפנות לעורך דין שאיננו מתמחה גם בנזיקין ובמיוחד בתאונות דרכים.

לעיתים יוצאות פסיקות חדשות בתחומים שונים, כל עורך דין בתחומו מתמחה וקורא על הפסיקות ותיקוני החוקים השונים היוצאים מעת לעת ובכך הופך למקצועי יותר ומקצועי יותר שווה יותר כסף עבורכם.
רוב עורכי הדין המתמחים בנזיקין מתמחים בייצוג נפגעי תאונות דרכים, תאונות עבודה, משרד הבטחון וכדומה,
כאשר תבחרו בין עורכי דין תאונות דרכים מומלץ לדעת את מי אתם שוכרים לשרותכם ומומלץ לשמוע על תיקים דומים שייצג עורך הדין.

עורכי דין רבים לוקחים סוגים שונים של עמלות, הצורה המקובלת בשוק היא לשלם על הוצאות משרד(תלוי בתיק) כמה מאות שקלים ולשלם אחוזים מתוך הפיצוי אותו תקבלו, לרוב הפיצוי נסגר בין עורך הדין לחברת הביטוח אך לעיתים יומלץ על ידי בעל מקצוע מהתחום להגיש בקשה למשפט וזה עשוי לעלות עוד כמה מאות שקלים על אגרות בית משפט וכדומה.
לרוב ההשקעה משתלמת מכיוון שלאחר הגשת תביעה לחברת הביטוח לרוב התיק יעלה בעוד כמה אלפי שח'.

את עמלת עורך דין תאונות דרכים משלמים בסוף, אל תסכימו לשלם גלובלי ולא משנה מה, כעורך דין עובד על אחוזים הוא מתאמץ להשיג עבורכם פיצוי כמה שיותר גדול וכמה שיותר מהר…. זכרו את זה.
למעוניינים לקרוא מידע נוסף על עורכי דין תאונות דרכים הנכם מומזמנים ללחוץ על הלינק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *