שיווק עורכי דין באינטרנט

שיווק עורכי דין באינטרנט זוהי מומחיות שצצה בשנים האחרונות.
במסגרת עבודת השיווק של עורכי הדין אנו עושים ניתוח שוק ובודקים את הזמן הריאלי בו ניתן לראות תוצאות, כמובן שבכל תחום התזמון שונה ועשוי לארוך זמן רב יותר.

לאחר ניתוח התוצאות אנו מתחייבים לעורכי דין על חבילת פרסום כוללת, בשנתיים האחרונות קידמנו משרד עורכי דין חדש שהקצה תקציב של 150,000 ש"ח לשיווק משרדו למשך שנתיים, התיקים שהגיעו באופן ישיר מעבודת האינטרנט שלנו במשך שנתיים אלו הניבו למשרד שכ"ט על סך 960,000 ש"ח.

מה מייחד אותנו מאחרים ולמה כדאי לתת לנו לעשות את העבודה?
* תשתית קידום מוכנה וחזקה – יש לנו את התשתית המוכנה והחזקה שעליה הושקעו אלפי שעות פיתוח וקידום על מנת שנוכל לדחוף את העסק שלך כמה שיותר מהר קדימה לעמוד הראשון בגוגל, את עבודת הקידום אנחנו עושים אך ורק על אתרים בתחומם ודואגים לקדם אתרים איכותיים ולהפוך אותם לאיכותיים יותר.

* מאגרי מאמרים – יש לנו עשרות אתרי מאמרים איתם אנו יכולים להפיץ את המאמרים שלך ברחבי הרשת מה שיקנה לאתר שלך קישורים רבים ובמקביל ייתן לך קרדיט באתרים אחרים ומכאן שלקוחות שיקראו את המאמרים האלה יוכלו לפנות אליך מיד.

* ידע וניסיון – ידע וניסיון יש להמון חברות לקידום אתרים ולשיווק באינטרנט אבל מה שמייחד אותנו היא ההתמחות בתחום שנקרא "עורכי דין" ומכאן שאנחנו ממוקצעים בתחום ויכולים לקדם כל עורך דין בכל תחום.

* התחייבות לתוצאות – לפני שנתחיל את העבודה, לפני שתחתום אפילו על חוזה, תקבל מאיתנו התחייבות בכתב לתוצאות וכמובן מה קורה במידה ולא נעמוד בהתחייבות שלנו, חברות קידום לרוב לא מתחייבות לתוצאות.

* נאמנות – אנחנו מקדמים תמיד רק משרד עורכי דין אחד מכל תחום ולא מבצעים תחרות בין לקוחותינו מה שמקנה לנו את תואר הנאמנות, עורכי דין מעוניינים לעבוד עם חברה אמינה שלא תגרום לתחרות בינם לבין עצמם.

לייעוץ וקידום עורכי דין באינטרנט ניתן ליצור איתנו קשר דרך אתר האינטרנט שלנו בכתובת
www.webresult.co.il – מומחים לקידום עורכי דין באינטרנט ומתחייבים לתוצאות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *